Конкурс дитячих малюнків на тему «Новорічні колядки» - 2023

Діти завжди залишаються дітьми.

Навіть, коли весь навколишній світ лише й робить, що намагається вкрасти у них щастя. Воно знову і знову народжується в дитячому серці і, попре страхіття, що бачать очі, створює нескінченно яскравий всесвіт де мрії отримують реальне втілення. Хоча б у снах.

Ми всі побачили, як швидко стають дорослими наші діти, як вони раціонально діють при нових та нових сигналах повітряної тривоги. Як, дивлячись на всі жахіття війни грубішає їх погляд і голос. Але кожного разу, десь там в кам'яних очах ми все-таки бачимо вогник надії.
А коли ще здійснюватися дитячим мріям, як не напередодні нового року. В цей час, серед свят Миколая та Різдва, дитяча уява малює мільйонами мільярдів фарб нескінченну картину країни мрій. Саме в цей час Благодійний фонд імені, відомого в Одесі та за її межами митця, Олександра Львовича Жолобова традиційно проводить конкурс дитячого малюнку з грошовими та речовими призами для переможців.

В цьому році конкурс проходив під тематикою «Новорічні колядки» і, дійсно, вийшов на всеукраїнський рівень. В ньому прийняло участь сотні дитячих робіт з різних областей країни. Навіть, діти з прифронтових районів надсилали свої дивовижні малюнки. Дивлячись на ці роботи дуже важко залишитися байдужим. Здається, дитяча уява просто сходить на тебе мальовничими узорами новорічних мотивів. А за якістю художнього виконання декілька робіт вже давно складно називати дитячими.
Кульмінацією конкурсу стало нагородження переможців, що пройшло в Одесі в середині грудня. Благодійний фонд, що був створений друзями Олександра, які продовжили справу його життя, ще раз подарував новорічну казку для дітей.

Можливо саме так, невеликими але постійними справами, нам, дорослим, вдасться зберегти саме головне, що є у дітей – віру в добру казку та перемогу світла над темрявою. Саме для цього і є сенс робити добрі справи.
Вітаємо наших переможців і фіналістів.
Дякуємо всім учасникам конкурсу!
Давайте знайомитись з нашими переможцями:
 • Старша група
  Переможець:
  Перехрест Олександр, Черкаська область
  Фіналісти:
  Дяченко Анастасія, Одеський Ліцей Nº22
  Петрова Таїсія, місто Ізмаїл, Палац дітей та юнацтва, З клас, гурток „чарівна палітра" Ізмаїльська територіальна громада
 • Середня група
  Переможець:
  Сагала Мілана, Ананьївський ліцей N2
  Фіналісти:
  Ганна Бантюкова, м. Одеса
  Сучканцева Мілана, Одеський Ліцей N122
 • Молодша група
  Переможець:
  Карамушка Маргарита, Станіславський ліцей ім К. И. Голобородька, Станіславської ОТГ Херсонської області
  Фіналісти:
  Кукосьян Ксенія, Ізостудія „ЛЕОНАРДО" Дитячий Розвиваючий Центр " Місто дитинства" пгт. Великодолинське обл. Одеська р-н. Овідіопольський
  Іщук Аріна, Ізостудія „ЛЕОНАРДО" Дитячий Розвиваючий Центр " Місто дитинства" пгт. Великодолинське обл. Одеська р-н. Овідіопольський
Наші партнери
Конкурс проводиться за інформаційної підтримки
Медіа Холдингу Козир Діджитал.